Cyberlink PowerDirector

16

Video klipleri düzenleyin ve eksiksiz, orijinal DVD'ler oluşturun

3.7

3

469.4k

Bu uygulamayı oyla

CyberLink PowerDirector muhtemelen bulabileceğiniz en iyi video düzenleme araçlarından birisidir. Esasen, CyberLink PowerDirector bir navigasyon menüsünün ve profesyonel bir ürünün gereksiz olduğu CD ve DVD üretimini amaç edinir.

CyberLink'in garantisiyle PowerDirector ileri seviyedeki kullanıcılar için ve bu tarz uygulamalara ilk adımı atmak isteyenler için muhteşem bir çözüm sunar.

Program bilgisayarımıza kaydettiğimiz video klipleri düzenlememize ve birleştirmemize izin verir; ayrıca web kamerası, video ve TV, DVD'den direkt olarak ya da mikrofon gibi farklı cihazlardan klipleri almamıza da izin verir.

CyberLink PowerDirector'ın sunduğu olasılıklar oldukça fazla. Ayrı ayrı çalıştığımız farklı kliplere filtre ve efekt uygulamamıza, iki parça arasına geçişler eklememize, nesne ve başlıklar yerleştirmemize, video ve ses girişleri koymamıza vb. izin verir.

Son olarak, projeleri göndermek için CyberLink PowerDirector bunları video dosyaları içine, diziler halinde, DV-HDV kaydı ya da YouTube ve Media Max video hizmetlerini izlemede anında yüklemek için en uygun formatta kaydedebilir.
Notlar

Windows XP/2000/Vista.

Kısıtlamalar

30 günlük deneme.

Uptodown X